2020 Yılı İçin Drone Tavsiye-En Çok Satan Drone Modeli Top 10

Hayatımızın artık bir vazgeçilmezi olan 7 yaşındaki meraklı küçük bir çocuktan tutunda 70 yaşında emekli fotoğraf çekme hayranı bir öğretmene kadar herkes drone kullanmak istiyor drone ile fotoğraf çekmek istiyor veya profesyonel anlamda yaptığı işi kolaylaştırmak için drondan faydalanmak istiyor. Bende sizlere ucuz pahalı sağlam kaliteli ve fiyat performans ürünü olarak bir liste hazırladım umarım faydalı olur.

Drone Modelleri

MJX Bugs 5W 4K Fly More Combo

Profesyonel Drone Modelinden önce son çıkış; çok tutulan MJX Bugs 5W modelinin upgrade hali, fırçasız motor otomatik rota takibi waypoint modu, dairesel çekim, follow me beni takip et modu ve bir dronda aradığınız herşey.

500 Gram altı 4k Çekim yapabilen yegane drone modeli

1000 metre aktif menzili ve maksimum rüzgar direnci

Gimbal altında anti shaker vibarasyon önleyiciler ile profesyonel titreşimsiz kayıtlar

3 Batarya ile toplamda 48 dakika uçuş keyfi

4k Drone kaydı ile araç kiralama firması bir tanıtım reklamında bu dronu kullandı şahidim. adı bende kalsın www.aksufilokiralama.com 🙂

Aden E58 Fly More Combo

Başlangıç drone modeli olarak vazgeçilmez drone modelleri arasında, sağlam ve  dayanıklı hem uygulama kontrollü kullanım hemde kumanda ile kontrol, 3 megapixel kamerası ve hd kamera çekimi var profesyonel çekimler yapamayabilirsiniz ama acemiliğinizi atabileceğiniz güzel bir oyuncak, doğum günü hediyesi veya karne hediyesi olarak düşünülebilir. Aynı zamanda hepsiburada platformunda en çok satan hobi drone modeli ve altında satın almış kullanıcıların yaptığı onaylı 700den fazla yorumu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir