Drone İncelemeleriGenel

Aden FX67 Pro EIS İnceleme- 4K görüntü Sabitleme Teknolojisine Sahip En Ucuz Drone

Aden FX67 Pro EIS İnceleme

Aden FX67 Pro Teknik Özellikler

Türkiye’nin drone üretici firması olan Hubsan en yeni modeli Aden FX 67 Pro  4K EIS‘i satışa sundu. Drone dünyasının yaramaz çocuğu Hubsan, Mavic Pro kalitesinde yeni bir model ile drone dünyasında rekabeti kızıştırıyor. Düğün fotoğrafçılığı, Doğa Çekimi, Tekne Çekimleri ve Profesyonel Emlak çekimleri için özel tasarlanan drone modeli katlanabilir karizmatik tasarımı ve güçlü gövdesi ile göz dolduruyor. 4K 30FPS video kaydı ile profesyonel çekimler için en uygun drone modeli.

2020 yılında en çok satılan amatör drone Aden z4 drone modelinden sonra EIS teknolojisinin kullanıldığı drone modeli olan Aden FX 67 Pro sarsıntısız video ve fotoğraf çekme özelliğine sahip. Fırçasız motorlu olması rüzgar direncini maksimum seviyeye çıkarıyor. Amatör youtuber video çekim, drone ile düğün fotoğrafçılığı veya drone ile dış çekim yapmak isteyenler için en uygun drone modeli.

Aden FX 67 Pro Kapalı halde boyutu 30 cm’dir. Aerodinamik olarak maksimum rüzgar direncine karşı koyabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Aden FX 67 Pro batarya hariç ağırlığı 413 gram’dır. Bu ağırlık 250 gram altı drone modellerine göre çok daha fazla rüzgar direnci sağlar.

Aden FX 67 Pro batarya ağırlık 205 gramdır. 11.4V 3200mAh kapasiteye sahip. 5V 2A adaptör ile şarj edildiğinde toplam şarj süresi yaklaşık 5.5 saattir.

Aden FX 67 Pro Batarya dahil ağırlığı 618 gram. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kuralları gereği kayıt gerektiriyor. İHA kaydı otomatik olarak satıcı firma tarafından yapılıyor. Satın aldıktan sonra SHGM websitesinde bireysel kayıt oluşturmanız yeterli. https://iha.shgm.gov.tr/public/register 

Ticari bir firma adına kullanılmayacaksa veya ticari bir amaç ile kullanılmayacaksa Ticari İHA Pilot Ehliyeti yani Drone Ehliyeti gerektirmemektedir. Amatör Sportif lisans ile kullanabilirsiniz. Amatör İha Ehliyeti almak tamamen ücretsizdir. Bu yazıyı okuduktan sonra bile SHGM sitesine girerek kayıt olabilirsiniz. İHA Pilot kaydından İHA0 veya İHA1 Sportif Amatör lisansı seçerek 20 soruluk soruyu cevaplayarak İHA Pilotu olabilirsiniz.

Sivil Havacılık Kaydı Nasıl Yapılır?-İha Pilot Kayıt Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Aden FX 67 Pro Şarj Kablosu

Aden FX 67 Pro bataryası type-c bir kablo ile şarj olmaktadır.

 

Aden FX 67 Pro Micro SD Card

Aden fx67 Pro için class 10 ve yazma hızı 30mb üstü bir micro sd kart kullanabilirsiniz.

Drone için özel üretilmiş bu micro sd kartı inceleyebilirsiniz.

Drone için micro sd card satın al

Drone için SD Kart alırken nelere dikkat edilmelidir?

 

Aden FX 67 Pro Taşıma Çantası

Aden FX 67 Pro Taşıma Çantası

Aden FX67 Pro taşıma kolay özel tasarım bir hardcase çanta ile geliyor ve ilave bir çanta alma derdinden ve taşıma zorluğunu ortadan kaldırıyor.

Aden FX67 Pro Yedek Parçalar

Aden FX67 Pro M RC Pro uygulaması ile kontrol ediliyor.

M RC Pro Mobil Uygulama

Nasıl buldunuz?

Heyecan Verici
11
Güzeldi
13
Bayıldım
10
Beğenmedim
0
Komik
0

Şunları da okumak isteyebilirsiniz

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir