Autel Evo 2 İnceleme- Mavic 2 Pro Killer

Autel Robotics firmasının son ürünü drone piyasasına bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Amerikan Menşei Drone Modeli Autel Evo yine Amerikada yapılan elektronik fuarı CES Consumer Electronics Show (Tüketici Elektroniği Şovu) 2020 Ocak ayında görücüye çıkıyor. Çok iddialı özellikleri var; şuana kadar hiçbir drone modelinde olmayan; Kızılötesi kamera sistemi ise merak konusu.

Eminim ki 8K görüntü kalitesi DJI markasının elini ayağına dolaştıracak.

Toplamda 10 sensörü ile engel tanımaz bir model olacağı kesin. Mavic 2 pro ve Mavic Pro Enterprise karışımı bir cihaz olacak gibi;

  • 2 ön sensör
  • 2 arka sensör
  • 2 üst sensör
  • 2 sağ sensör
  • 2 sol sensör
  • 4 alt
  • Alt LED aydınlatma

Drone Severlerin çok ilgisini çekecek drone modeli ümit ediyoruz ki 10bin tl altında bir fiyatı olur ve keyfimize keyif katar.

“Autel Evo 2 İnceleme- Mavic 2 Pro Killer” Devamını Okumak İçin Tıklayın

Autel EVO Drone İncelemesi- DJI MAVİC Serisine Rakip Mi

Bizi ilkler ile tanıştıran Hubsan A.Ş. yine bir çılgınlık yapmış Xiaomi Drone’dan sonra, Amerikan menşei bir firma olan Autel Robotics ile anlaşmış ve Autel drone modellerinin yetkili distribütörü olmuş ve tek yetkili satıcısı olmuş ve artık pazar yerlerinde Autel EVO’lar gözükmeye başlamış. Eee bize ne düşüyor hemen bu cihazı hakkında yazmak ve yorum yapmak. Umarım faydalı olan bir yazı olur…

Autel Firması Amerika merkezli bir drone firması “The Cheap Strong DJI competitor we deserve”( Bizim Hakettiğimiz Güçlü Ucuz DJI Muadli bir Drone) ve Uluslararası piyasaya bu sloganla girdi ve çok kısa bir sürede kabul gördü. O kadar çok kabul gördü ki 2018 yılında ki “DJI See The Bigger Picture” Eventini erteletti. Neden mi ? klon olmayan hatta çoğu profesyonel drone modelinde olmayan ve 3d Haritalamada kullanılabilen 4k 60 FPS video çekebilen yegane drone modeli.

“Autel EVO Drone İncelemesi- DJI MAVİC Serisine Rakip Mi” Devamını Okumak İçin Tıklayın