Hubsan Zino 2 İnceleme-Ekonomik Fiyat Maksimum Performans

Hubsan Zino 2 ön siparişleri almaya başladı daha cihaza ulaşamadım ama drone şuan efsane olacak gibi geliyor. H507A ile başladığı yolculukta Zino 2 gibi bir modele bu kadar kısa sürede nasıl geçiş yaptı Hubsan gerçekten hayret verici. Aşağıda özellikleri sayınca sizde şaşıracaksınız.

Dünyanın en çok satan hobi drone markası olan Hubsan, Zino ile girdiği bu yolda yaklaşık bir yılda Zino Pro ve Zino 2 çıkarması diğer rakiplerini epey zorlayacak gibi duruyor. Ürün fiyat ve performans olarak FiMİ X8 SE modeli ile kıyaslanıyordu, model sahibi FİMİ Teknoloji bu hamle sonrası muhtemel Fimi X8 SE 2 veya  Fimi X8 SE Pro modelini çıkartacak buraya yazıyorum. (tarih 26 Aralık 2019)

Mekanın sahibi olduğunu sanan DJI ise tavşan ve kaplumbağa hikayesinde tavşanın olduğu gibi yüksek fiyatlar ile yoluna devam ediyor, en Ucuz 4k 60 fps çekim yapan drone modeli 10 bin gibi uçuk bir rakam ama rakibi 4 bin’e 4k 60 fps çeken bir modeli piyasaya sürdüğünde ne yapacak çok merak ediyorum.

“Hubsan Zino 2 İnceleme-Ekonomik Fiyat Maksimum Performans” Devamını Okumak İçin Tıklayın

Hubsan Zino “Gimbal Angel Sensor Error” Çözümü

Yazın en çok konuşulacak drone modelleri arasında olacak olan Hubsan Zino ile ilgili bir çok soru alıyorum hatta geçen yurt dışından bile teknik destek yardım konusunda mail aldım. Kapsamlı olarak cihazı inceleme fırsatım olmadı daha, incelememi tamamladığımda sizin ile paylaşacağım. Ama en çok sorulan soruya bir çözüm bulmak ve işinizi kolaylaştırarak yardımcı olabilmek için küçük bir araştırma yaptım bunu sizin ile paylaşacağım… Hubsan Zino Gimbal Sensör Problemi…

“Hubsan Zino “Gimbal Angel Sensor Error” Çözümü” Devamını Okumak İçin Tıklayın