Genel

Hubsan Zino 2 İnceleme-Ekonomik Fiyat Maksimum Performans

Hubsan Zino 2 ön siparişleri almaya başladı daha cihaza ulaşamadım ama drone şuan efsane olacak gibi geliyor. H507A ile başladığı yolculukta Zino 2 gibi bir modele bu kadar kısa sürede nasıl geçiş yaptı Hubsan gerçekten hayret verici. Aşağıda özellikleri sayınca sizde şaşıracaksınız.

Dünyanın en çok satan hobi drone markası olan Hubsan, Zino ile girdiği bu yolda yaklaşık bir yılda Zino Pro ve Zino 2 çıkarması diğer rakiplerini epey zorlayacak gibi duruyor. Ürün fiyat ve performans olarak FiMİ X8 SE modeli ile kıyaslanıyordu, model sahibi FİMİ Teknoloji bu hamle sonrası muhtemel Fimi X8 SE 2 veya  Fimi X8 SE Pro modelini çıkartacak buraya yazıyorum. (tarih 26 Aralık 2019)

Mekanın sahibi olduğunu sanan DJI ise tavşan ve kaplumbağa hikayesinde tavşanın olduğu gibi yüksek fiyatlar ile yoluna devam ediyor, en Ucuz 4k 60 fps çekim yapan drone modeli 10 bin gibi uçuk bir rakam ama rakibi 4 bin’e 4k 60 fps çeken bir modeli piyasaya sürdüğünde ne yapacak çok merak ediyorum.

Dizayn olarak Hubsan Zino 2 selefi Hubsan H117s ile benzer, ikiside yüksek kalite polikarbonat bir malzemeden yapılmış buda kolay kolay zarar görmemesini sağlıyor. Eğer yeni başlayacaksanız yapacağınız kazaları kaldırabilecek ve size çok problem çıkarmayacaktır.

Hubsan Zino 2 ağırlık olarak 700 gram ağırlığı olan H117S modelinden daha ağır ve gövdesinde kullanılan alüminyum karışım ile toplam 915 gram yani yaklaşık 1 kilogram.

Eğer kısaca Zino 1, Zino Pro ve Zino 2 ile kıyaslama yapacak olursak adamlar devrim yapmış diyeceksiniz.

 

4K- 60fps Kamera ile Panoramik Fotoğraf Keyfi

Husban Zino 2 ‘nin en öne çıkan özelliği bence 4K 60fps olacak çünkü hali hazırda Mavic Air 4k 30fps ve Mavic Mini ise sadece 2k görüntü kalitesine sahip. Husban Zino 2 ile 4k 60fps ile  çok fazla para harcamadan profesyonel seviyede hava fotoğrafı çekerek kaliteli işler ortaya koyabilirsiniz.

Geniş diyafram açıklığı F2.2 ve 80 derece geniş açılı lens sayesinde düşük ışıklı ortamlarda bile Full HD 60fps kaliteli fotoğraf çekebilirsiniz.

Mekanik üç açılı sabitleme özelliği ile donatılmış gimbal titreşimi azaltarak fotoğraf ve video kalitesini artırır.

Uzaktan kumanda ile 6km aktif uçuş menzili ile Hubsan Zino 2, ilk versiyonunu üçe katlıyor.

Hubsan Zino 2′ nin bir diğer büyük ses getirecek özelliği 33 dakika maksimum uçuş süresi 3800 mAh lityum-ion bataryası ile uzun ve kesintisiz uçuşlar sizi bekliyor.

 

 

 

Nasıl buldunuz?

Heyecan Verici
0
Güzeldi
1
Bayıldım
0
Beğenmedim
0
Komik
0

Şunları da okumak isteyebilirsiniz

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori:Genel